
„(…) Vreau să fiu un președinte jucător, nu unul care stă închis în birou. Îmi doresc ca fiecare fermier să se simtă ajutat de serviciile sanitare și, în același timp, supravegheat sanitar-veterinar”, ne-a declarat noul președinte al ANSVSA.
De pe 1 decembrie 2014, de când Vladimir Mănăstireanu a demisionat de la conducerea ANSVSA, a fost interimar vicepreședintele ANSVSA, Laszlo Nagy Csutak.





